м. Львів, вул. Пекарська 69
+38032-260-07-58
https://t.me/LNMU_IT_Department

Про нас

Danylo Halytsky Lviv National Medical University

Інновації із цифровим мисленням

Майже 15 років відділ Інформаційних Технологій запроваджує та вдосконалює сучасні цифрові технології в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького створюючи велику мережу сервісів для взаємодії Університету зі здобувачами вищої освіти дотримуючись всіх сучасних вимог.

Світ технологій змінюється, а отже вдосконалюємось і ми: семінари, сертифікації та виключно практика роботи з новітніми технологіями. Намагаємось побачити кожну задачу очима кінцевого користувача.

Про нас

Ми —команда спеціалістів, яка завдяки своїм знанням, вмінню та досвіду допоможе Вам вирішити будь-яке завдання в різних сферах діяльності. Проєктуємо, аналізуємо, впроваджуємо і консультуємо на усіх етапах реалізації проекту, надаємо необхідну підтримку після закінчення проекту.

Чим ми можемо допомогти

Не готові чітко cформулювати технічне завдання, що саме Вам потрібно ? Без проблем! Проконсультуйтесь у нас — а ми простими словами опишемо за вас і разом складемо технічне завдання для фіксації об’єму робіт.

Підготовка комплексних проектів

Діагностика Комп’ютерного обладнання та ремонт

Комп’ютерне обладнання працює некоректно? Допоможемо діагностувати і вирішити Вашу проблему в найкоротший термін. Вийшло з ладу? Відремонтуємо, або підкажемо компромісне рішення.

Встановлення і діагностика операційних систем. Встановлення та налаштування будь-якого додаткового програмного забезпечення.

Інсталюємо необхідне програмне забезпечення та проведемо діагностику операційних систем.

Налаштування периферійної техніки

Купили додаткове обладнання для роботи, а воно не працює з вашим комп’ютером? Налаштуємо

Проектування та монтаж відео-, аудіо- нагляду.

Допоможемо з проектуванням та монтажем систем відео- та аудіо-нагляду з використанням перевірених програмних та апаратних рішень. Ми на практиці довели, що такі рішення не обов’язково мають коштувати захмарні суми!

Організація та супровід дистанційного навчання за допомогою сучасних інформаційних технологій. Організація дистанційних лекцій та конференцій. Професійний запис і його трансляція в мережу інтернет.

Дякуючи практичному досвіду допоможемо налаштувати онлайн-конференції чи лекції з можливістю подальшого запису трансляції на жорсткий диск чи хмарне сховище. Допоможемо з конвертуванням чи зменшенням (стисненням) записаного відео.

Проектування та монтаж кабелів інтернет зв’язку.
Встановлення та налаштування мережевого обладнання
(FortiNet, Juniper, Cisco, інше)

Потребуєте розширення покриття внутрішньої мережі? Допоможемо грамотно зпроектувати та прокласти кабельне обладання. Ваша мережа буде захищеною!

Налаштування та обслуговування серверів на базі
ОС Linux/Windows
(VMware, Docker) (Web, DNS, Mail, тощо)

Створення та адміністрування Web-сайтів

Допоможемо створити Ваше веб-представництво в інтернеті. Каталог, інтернет-візитка чи навчальний портал? Звертайтесь!

Кібербезпека

Відповідально підходимо до питань безпеки та захищеності даних в мережі. Пропонуємо комплексні та точкові рішення для покращення взаємодії та передачі інформації у Вашій мережі.

EnglishGermanPolishUkrainian